Učitelka MŠ - Ekoškolka

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka MŠ
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Hledáme učitele, který je otevřený inovativnímu způsobu vzdělávání. Má chuť a nadšení pro práci s dětmi. Důležitá je pro nás přátelská komunikace, vlídná atmosféra a vztah k přírodě.

Jsme soukromá mateřská škola pro děti od 3 do 6 let věku. Sídlíme v rodinném domě se zahradou v blízkosti Dívčích hradů. Filozofie naší školy vychází převážně z přístupů permakulturní pedagogy a waldorfských slavností. S dětmi trávíme hodně času venku, a to jak na naší divoké zahradě, tak v nedalekém lese. Myslíme si, že stejně tak, jako pečujeme o naše mezilidské vztahy, je důležité pečovat i o vztah k přírodě. Proto jsme se rozhodli do našeho programu přirozeně prolínat environmentální výchovu.

Co očekáváme?
• chuť a nadšení pro čas s dětmi
• schopnost rozvíjet přirozenou zvídavost dětí
• přátelský, respektující a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům
• zodpovědnost, schopnost samostatného plánování a nápaditost
• nadšení pro učení v přírodě a ekologii
• zájem o dlouhodobou spolupráci
• podílení se na tvorbě TVP a akcích školy
• ...výhodou je hra na hudební nástroj :)
Co nabízíme?
• práce s menší skupinou dětí
• prostor pro tvořivou práci
• podílení se na směřování školy
• práci v týmu nadšených lidí, podporu a stabilní prostředí
• HPP, nástup možný ihned
• férovou mzdu, bonusy, další vzdělávání
• ...a mnoho dalšího :)

Preferujeme pedagogické vzdělání, není podmínkou. Rádi vás vším provedeme.

Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám životopis. V případě zájmu vás budeme kontaktovat.

29. února 2024