Ředitel/ka soukromé mateřské školy

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: konkurz na ředitele
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Do našeho dynamického týmu s mezinárodním přesahem hledáme ředitelku/ředitele s vizí,
nadšením a schopností motivovat tým k dosažení společných cílů.

Mateřská škola Villa Luna sídlí v moderních prostorách na Nových Butovicích. Již dvanáct let
nabízí česko-anglické předškolní vzdělávání dětem z celého světa.
Zakládáme si na respektujícím přístupu, kultuře školy a klademe důraz na kvalitu moderního
vzdělávání. Naším cílem je prožitkové učení a rozvíjející projektový program s individuálním
přístupem.

Náplň práce:
- strategické vedení a řízení školy a její další rozvoj
- zajištění kvality vzdělávacího procesu
- rozvoj a motivace pedagogického týmu
- reprezentace školy
- zajištění bezpečného a důvěryhodného prostředí pro děti a zaměstnance
- udržování a rozvíjení vztahů s rodiči

Požadujeme:
- pedagogické vzdělání
- min. 3 roky praxe v pedagogické nebo řídící pozici
- anglický jazyk na komunikační úrovni (mezinárodní prostředí)
- základní ekonomické znalosti a orientaci v aktuální platné legislativě, předpisech a
znalosti školské problematiky
- zkušenosti s vedením školy (ředitel/ka nebo zástupce ředitele/ředitelky) je velkou
výhodou, nikoliv však nezbytnou podmínkou
- dobré komunikační, organizační a strategické schopnosti
- spolehlivost, zodpovědnost, systematičnost a pečlivost
- schopnost vést lidi a přirozeně je podporovat v osobním i profesním rozvoji

Nabízíme:
- naplňující samostatnou práci v přátelském a mezinárodním kolektivu v příjemném
moderním prostředí
- seberealizaci a perspektivu v oboru
- mezinárodní spolupráci s organizacemi v zahraničí
- atraktivní finanční ohodnocení
- 8 týdnů dovolené
- benefity (zvýhodněné stravování, multisport karta)
- další vzdělávání (vzdělávací kurzy a školení), příležitost pro osobní a profesní rozvoj

Nástup dle dohody, ideálně však 1.7.2024.

Pokud Vás tato nabídka zaujala zašlete nám prosím svůj životopis spolu s motivačním
dopisem na e-mail: info@villaluna.cz.

29. února 2024