Přijmeme asistenta pedagoga, vychovatelku do školní družiny

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: vychovatel/ka, asistent pedagoga, osobní asistent
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Celá ČR
popis pozice:

Pro nový školní rok 2024/2025 hledáme tvořivého, trpělivého a žáky respektujícího kolegu nebo kolegyni na doplnění spolupracujícího týmu jako náhradu za kolegyni, která odchází na MD. Požadujeme pedagogické vzdělání (odbornou způsobilost).
Pracovat u nás můžete na pozici asistenta pedagoga nebo vychovatelky, obě pozice lze i kombinovat.
Hledáme motivované nadšence do současné moderní pedagogiky, kteří cítí poslání a lásku ke své profesi a dětem.
Pokud máte zájem doplnit náš tým, tak se s Vámi rádi sejdeme, provedeme Vás naší školou, seznámíme Vás s naší vizí. Výše úvazku a přesný termín nástupu je na vzájemné dohodě.
Nabízíme náborový příspěvek od zřizovatele a možnost získání služebního bytu v blízkém výhledu. Pro studenty a začínající pedagogy máme připraveny zkušené pedagogy a lektory z vlastních řad, možnost dalšího vzdělávání k osobnímu růstu je samozřejmostí.

22. dubna 2024