Přijmeme učitele nebo učitelku mateřské školy

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka MŠ
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha-východ
popis pozice:

Od září 2024 přijmeme do naší mateřské školy nového kolegu nebo kolegyni, který bude v týmu pracovat ve věkově smíšené třídě pro děti od 3-6 let s další kolegyní. Jako pedagogové jsme vzorem pro děti, proto je pro nás velmi důležité tvořit kolektiv učitelů, kteří v sobě mají řád, potřebné dovednosti a také chuť dětem, rodičům i ostatním kolegům rozumět.

Od vhodného kandidáta očekáváme

Pedagogické vzdělání
Zkušenosti ze školství
Komunikační schopnosti na vysoké úrovni
Schopnost týmové práce
Chuť učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí stabilní organizace fungující 16let
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Možnost aktivně se vzdělávat interně i externě
Dobré platové podmínky
8 týdnů dovolené
Možnost individuální dohody na pracovní době

Budeme se těšit na Vaše životopisy a motivační dopis.

23. dubna 2024