Učitel(ka) v zavedené soukromé Montessori MŠ

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, SŠ pedagogické vzdělání, VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace, bez VŠ vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka MŠ, alternativní školy
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Máte chuť být s dětmi jinak, nechat sebe i je inspirovat vším, co je kolem, ve třídě i venku, jemně děti podporovat, aby svět zkoumaly samy?

Jsme soukromá rodinná česko-anglická Montessori školka a škola s patnáctiletou historií a Montessori programem v tvořivém pojetí otevřeném i jiným metodám, přístupům a nápadům pro děti od 1,5 do 15 let. Jsme školkou a školou zapsanou v rejstříku a ČŠI nás ocenila jako příklad dobré praxe v rozvoji dětské osobnosti.

Do věkově smíšené třídy školky pro děti 3 - 6 let hledáme kolegu či kolegyni s respektujícím přístupem, láskou i hranicemi, hravostí a nadšením.

Nabízíme:
• krásné a skvěle vybavené Montessori prostředí ve vile se zahradou u lesa,
• prostor pro růst a tvořivost, hledání nových cest a realizaci vlastních nápadů,
• úžasné lidi, kteří spolu tvoří, opravdu spolupracují a vzájemně si pomáhají,
• každodenní podporu, spolupráci a sdílení se dvěma stálými kolegy ve třídě, i podporu asistenta pedagoga k dětem, které ji potřebují,
• podporu profesního i osobního rozvoje dle vlastních přání a směřování,
• možnost zažít a vlastními zájmy obohatit Montessori v otevřeném a tvořivém pojetí ve školce a škole s dětmi od 18 měsíců až po 15tileté v programu se studentským podnikáním a ubytováním,
• ideálně plný, případně i zkrácený úvazek.

Přejeme si:
• lidi se srdcem, se zkušenostmi s prací s nejmenšími, s komunikativní znalostí angličtiny, s nadšením pro zkoumání světa dětskými smysly a chutí společně tvořit.

Nástup: Od září 2024, resp. od poloviny srpna, případně možné i dříve
Adresa MŠ: Lesní 654/15, Praha 4 - Kunratice
Kontakt MŠ: Motivační dopis a stručný životopis prosíme Lucii Černické na lucie@willowtrees.cz

Web: www.willowtrees.cz

21. dubna 2024