Učitel(ka) v zavedené soukromé alternativní ZŠ

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ, učitel/ka 2. stupně ZŠ, alternativní školy
  • specializace: nespecifikováno
  • aprobace: biologie, český jazyk a literatura, dějepis, občanská výchova, ZSV, zeměpis, ekologie
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Máte chuť učit jinak, tvořivě, projektově, ve spolupráci s kolegy i s dětmi?

Jsme soukromá rodinná česko-anglická školka a škola s patnáctiletou historií a Montessori programem v tvořivém pojetí otevřeném i jiným metodám, přístupům a nápadům pro děti od 1,5 do 15 let. Jsme školkou a školou zapsanou v rejstříku a ČŠI nás ocenila jako příklad dobré praxe v rozvoji dětské osobnosti.

Do věkově smíšené třídy 4.-6. ročníku hledáme kolegu či kolegyni s chutí učit tvořivě, projektově, ve třídě i venku.

Nabízíme:
• krásné a skvěle vybavené Montessori prostředí ve vile se zahradou u lesa,
• prostor pro růst a tvořivost, hledání nových cest a realizaci vlastních nápadů,
• úžasné lidi s různými zkušenostmi a zájmy, kteří spolu tvoří a vzájemně si pomáhají,
• každodenní podporu a spolupráci se dvěma stálými kolegy ve třídě, možnost učit v tandemu, podporu asistenta pedagoga a odborných učitelů 2. stupně,
• podporu profesního i osobního rozvoje dle vlastních přání a směřování,
• podporu duševní rovnováhy a prevence vyhoření nabídkou supervizních týmových i individuálních setkání s psychologem,
• možnost zažít a vlastními inovacemi obohatit Montessori v otevřeném a tvořivém pojetí ve školce a škole s dětmi od 18 měsíců až po 15tileté v programu se studentským podnikáním a ubytováním,
• možnost spolupráce se zahraničím a cestování díky programům Erasmus,
• ideálně plný, příp. i zkrácený úvazek.

Přejeme si:
• lidi se srdcem, zkušenostmi s prací s dětmi (ideálně, ale ne nutně ve věku 9 - 12 let), komunikativní znalostí angličtiny, nadšením pro jakoukoli oblast světa a života (ideálně, ale ne nutně přírodní či humanitní vědy nebo český jazyk a literaturu) a chutí společně tvořit a hledat nové přístupy.

Nástup: Od září 2024, resp. od poloviny srpna, příp. i dříve
Adresa ZŠ 1.-6. ročník: Táhlá 1809/1, Praha 4 - Braník
Kontakt ZŠ: Motivační dopis a stručný životopis prosíme Báře Perknerové na bara@willowtrees.cz

Web: www.willowtrees.cz

21. dubna 2024