Manažer/manažerka ZŠ

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: nespecifikováno
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Frýdek-Místek, Nový Jičín, Ostrava-město
popis pozice:

Staňte se součástí inspirativního pedagogického prostředí a ovlivňujte vzdělávání budoucích generací!

Jsme montessori škola Planeta s jedinečnou filozofií a stabilním týmem.
Hledáme zkušeného a energického manažera, který bude školu dál rozvíjet a vést.

Máte zkušenost s vedením lidí, umíte se samostatně rozhodovat a montessori pedagogika je vám blízká, ozvěte se nám!

Hledáme kandidáta, který má:
Zkušenosti s vedením týmu
Blízký vztah k montessori pedagogice
Znalost problematiky administrativy a legislativy ve školství (výhodou)
VŠ nebo montessori vzdělání (výhodou)
Výborné komunikační a organizační dovednosti
Respektující přístup k dospělým i dětem

Nabízíme:
Práci na plný, případně částečný úvazek
Atraktivní mzdové ohodnocení
Příjemnou pracovní atmosféru
Možnost přímo ovlivňovat vzdělávání budoucích generací
Stabilní pracovní kolektiv
Další vzdělávání a zaměstnanecké benefity

Termín nástupu: dle dohody
Kontaktní osoba: Kateřina Popardowská, 776 099 908
Životopisy zasílejte na hr@skolaplaneta.cz

Chcete se dozvědět více o této pozici? Volejte nebo pište, rádi vám zodpovíme případné dotazy.

PLANETA – Montessori základní škola s.r.o.
Nad Rybníkem 3019, Frýdek – Místek 738 01
www.skolaplaneta.cz

18. dubna 2024