Státní lesní třída - hledáme průvodce

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: nespecifikováno
  • kvalifikace: učitel/ka MŠ, alternativní školy
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Ředitelka MŠ Milíčův dům, Praha 3 vypisuje výběrové řízení na pedagogy do nově vznikající lesní třídy.
Požadavky:
- Vztah a nadšení pro lesní pedagogiku a směry volnějšího vzdělávání dětí venku a v souladu s přírodou
- Porozumění potřebám dětí předškolního věku
- Chuť podílet se na nově vznikajícím projektu cca 1x měsíčně před samotným otevřením
Hledáme především osoby nadšené pro specifickou lesní pedagogiku, ohodnotíme vzdělání dle požadavků zákona o pedagogických pracovnících, ale není to podmínkou. Stejně tak může být výhodou zkušenost práce s dětmi ve venkovním prostředí (lesní kluby, třídy, letní tábory, skautský či turistický oddíl atp.) . Prosím o uvedení všech informací do životopisu nebo motivačního dopisu.
Nabízíme:
- Práce na HPP, úvazek dle domluvy 0,8 – 1,0 (pracovní doba nejpravděpodobněji denní ranní/celodenní služba)
- Plat 9.platové třídy a dále dle doložené praxe
- Příjemné pracovní prostředí, možnost seberealizace

Prosím o životopis + motivační dopis (jaký je Váš vztah k lesní pedagogice, případně Vaše zkušenosti, představa o fungování vprostřed města – Žižkov)
Nástup 26.8.2024
Nabídka je platná do 30.6.2024 nebo do obsazení pozic.

23. dubna 2024