Inovativní ZŠ v Hloubětíně hledá koordinátora provozu školy

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace, bez VŠ vzdělání
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Rosteme a tak od nového školního roku rozšiřujeme tým. A hlavně - hledáme někoho, kdo se o tým, rodiče i děti bude starat.

Máš zkušenosti s vedením tábora, pořádáním větších akcí nebo správou projektu? Máš rád/a děti a umíš se snadno domluvit s dospělými? Poradíš si s administrativou, rád/a organizuješ, domlouváš a zařizuješ? Neusneš, dokud není všechno na svém místě, připraveno a domluveno? Pak jsi náš člověk - seznam se s Velou. ⛵️Tady strávený čas dává smysl.

Nabízíme práci na plný nebo částečný úvazek, dopoledne i odpoledne.

Nejraději spolupracujeme s těmi, které jejich práce baví, mají rádi děti i dospělé a stojí o profesní i osobní rozvoj. Jsi to ty? Pak neváhej a pošli nám pár vět o sobě a životopis na email eva@skolavela.cz. Těšíme se na tebe!

25. srpna 2019