Hledáme třídního učitele pro 1. třídu

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
  • specializace: cizí jazyk, hudební výchova, pracovní činnosti, tělesná výchova, výtvarná výchova
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Frýdek-Místek, Karviná, Opava, Ostrava-město
popis pozice:

Ředitelka Waldorfské základní školy a mateřské školy Ostrava, Na Mlýnici 36, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo na pozici
třídního učitele 1. třídy
Předpoklady:
• učitelství pro 1. stupeň
• kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů v platném znění
• člověk se zkušeností s waldorfskou pedagogikou nebo antroposofií
• ochota studovat tříletý waldorfský seminář pro třídní učitele
Místo výkonu práce: Waldorfská základní škola a mateřská škola Ostrava, příspěvková organizace, Na Mlýnici 36, 702 00 Ostrava
Datum nástupu: 1. 9. 2018
Přihlášky s Vaším životopisem zasílejte elektronicky do 5. 2. 2018 na adresu:
skola@zswaldorfostrava.cz

11. června 2021