Hledáme učitele 1. stupně pro naši bilingvní motessori ZŠ Duhovka.

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
  • specializace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Pro naši bilingvní montessori ZŠ Duhovka hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici učitel/ka 1. stupně. Vaším úkolem bude provést žáky školním vzdělávacím plánem při respektování montessori filozofie a principů, podporovat je v poznávání světa a v rozvoji sociálních a komunikačních dovedností. Budete spolupracovat v tandemu s anglicky mluvícím učitelem/učitelkou.

Koho hledáme?
- Hledáme někoho, kdo vyznává partnerský přístup k dětem a baví ho role průvodce při jejich objevování světa
- Dokončené pedagogické vzdělání - učitelství pro 1. stupeň (nebo těsně před dokončením)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Zkušenost s alternativními styly výuky či přímo s montessori konceptem je velkou výhodou
- Ochota se vzdělávat v oblasti montessori
- Ochota k dlouhodobé spolupráci
- Velmi dobrý všeobecný přehled
- Soulad osobních hodnot s hodnotami Duhovky a montessori filozofií

Co můžeme nabídnout?
- Unikátní, skutečně připravené prostředí školy na montessori výuku s velmi dobrým zázemím, kde jsou rodiče vítáni a spolupráce školy a rodiny hraje významnou roli
- Multikulturní tým nadšených lidí
- Dvouletý Montessori trénink hrazený školou a akreditovaný American Montessori Society, po jehož absolvování získáváte celosvětově platný certifikát
- Každodenní využití angličtiny a další benefity: sick days, dobrovolnické dny, zdravé stravování, další vzdělávání sebe sama, podpora interního kouče, apod.

- Nástup dle dohody

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na email: blanka.horackova@duhovkagroup.cz

11. června 2019