Odpolední učitel/ka pro montessori školku Duhovka

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka MŠ
  • úvazek: částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Pro naši bilingvní mateřskou montessori školku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Odpolední učitel/ka v montessori školce Duhovka

Na této pozici bude Vaším úkolem:

Pracovat s dětmi ve věku 3-6 let v souladu s filozofií a pravidly montessori
Následovat metodické pokyny při pedagogické činnosti
Podporovat děti v jejich rozvoji, rozšiřovat jejich obzory, zlepšovat jejich vnímání a běžné sociální návyky
Zajišťovat předškolní výchovu a předškolní přípravu
Vést dětí k samostatnosti - v duchu „Pomoz mi, abych to dokázal sám.“
Možnost spolupracovat na tvorbě montessori pomůcek

Požadujeme:

Plná kvalifikace učitele MŠ dle platné legislativy je podmínkou
Montessori kvalifikace či předchozí zkušenosti z montessori prostředí jsou výhodou
Předchozí zkušenosti s prací s dětmi předškolního věku je podmínkou
Pozitivní, flexibilní osobnost ochotná na sobě pracovat a dále se vzdělávat
Specializace v oblasti sportu, hudby nebo výtvarného umění je velkou výhodou
Odpolední směna: od 14:00 do 18.00

Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

Výjimečnou příležitost zapojit se do unikátního systému vzdělávání v rámci skupiny Duhovka

Vysoký standard kvality montessori prostředí, výjimečně vybavené třídy montessori pomůckami
Přátelské a otevřené prostředí prestižního zařízení, tým montessori certifikovaných kolegů
Možnost účastnit se montessori výcviku certifikovaného American Montessori Society, plně hrazeného zaměstnavatelem
Možnost uplatnit Vaše umělecké či sportovní záliby v rámci odpoledních kroužků s dětmi
Komplexní profesní i osobní rozvoj
Dvojjazyčné multikulturní prostředí
Pracoviště na Praze 6
Nástup možnný ihned nebo dohodou

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na: olga.svobodova@duhovkagroup.cz

7. prosinec