Hledáme učitele/učitelku matematiky a biologie na Montessori gymnáziu

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 2. stupně ZŠ, učitel/ka SŠ
  • aprobace: biologie, matematika
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Pro naše osmileté bilingvní Gymnázium Duhovka hledáme kolegu/kolegyni na pozici učitele/učitelky matematiky a biologie. Vaším úkolem bude provést studenty stanoveným školním vzdělávacím plánem při respektování Montessori filozofie a principů.

Co konkrétně by Vás na této pozici čekalo:
• Výuka matematiky a biologie v souladu se školním vzdělávacím programem
• Individuální podpora studentů v jejich učení, rozvíjení jejich sociálních a komunikačních dovednosti
• Spolupráce v tandemu s ostatními učiteli – s Čechy i rodilými mluvčími
• Aktivní účast na akcích, aktivitách, výletech atd. organizovaných školou

Bez čeho to na této pozici nepůjde:
• Dokončené pedagogické vzdělání pro 2. stupeň ZŠ a SŠ v předmětech matematika a biologie, případně alespoň v jednom z těchto předmětů
• Čech/Češka se znalostí anglického jazyka na dobré úrovni
• Pokročilá schopnost vést výuku a prezentovat témata před studenty
• Předchozí zkušenosti s výukou ideálně na SŠ nebo v bilingvním školním prostředí je výhodou
• Zájem o práci se studenty ve věkové kategorii 11-19 let

Co získáte:
• Práci na plný nebo částečný úvazek s nástupem dle dohody a s možností zapojit se do školního dění již dříve
• Zajímavé finanční ohodnocení
• 8 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna a další benefity
• Možnost rozvíjet se v oblasti Montessori pedagogiky v souladu s podmínkami pro celosvětově platnou akreditaci učitelů

Co Vás ještě určitě bude zajímat:
• Místo pracoviště: Gymnázium Duhovka sídlí na Praze 7, Ortenovo náměstí 34, www.duhovkagymnazium.cz
• Pracovní smlouva je na dobu určitou 1 rok, s předpokládaným prodloužením na dobu neurčitou.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete, prosím, své CV Blance Horáčkové. Případně se na ni můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně této pozice. Těšíme se na Vás. V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Vás bohužel z nějakého důvodu do výběrového řízení.

29. listopadu 2019