Manažer projektů

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Nezisková organizace Schola Empirica zs (scholaempirica.org) hledá posily týmu na pozice
· manažer projektů

· manažer projektu – junior (vhodné i pro absolventy; lze i na zkrácený úvazek pro studenty).

Realizujeme české a zahraniční projekty ve vzdělávací a sociální oblasti / v oblasti vzdělávání a sociální práce. Aktuálně se jedná o projekty rozvoje mateřských a základních škol, práci s pedagogy, rodiči a sociálními pracovníky.

Co nabízíme:
-> práce na smysluplných projektech
-> mezinárodní prostředí
-> možnost kariérního růstu
-> kancelář na rozhraní Vinohrad a Žižkova, 5 minut od VŠE
-> dobré finanční ohodnocení

Co požadujeme:
-> pečlivost
-> schopnost rychle zvládat nové věci
-> znalost angličtiny

Co je výhodou:
-> orientace v evropských fondech

Nástup:
-> možný od 1. listopadu 2019, ale je možné se i individuálně domluvit

Více o projektech Schola Empirica najdete na www.scholaempirica.org.
V případě zájmu zašlete CV na havrdova@scholaempirica.org, na tento e-mail se také můžete obrátit s případnými dotazy.

7. října 2019