Hledáme kolegy pro smysluplné školy Heuréka nejen v Praze a Brně

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: nespecifikováno
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ, učitel/ka 2. stupně ZŠ, asistent pedagoga, osobní asistent, pedagogika volného času
  • specializace: nespecifikováno
  • aprobace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Brno-město, Praha
popis pozice:

Umíte děti inspirovat a podpořit je v přemýšlení a objevování? Chcete společně s námi měnit vzdělávání?
Pro naše smysluplné a přátelské školy v různých oblastech ČR hledáme kolegy do teamu.
Hledáme člověka, který má…
radost z práce s dětmi a zkušenost s dětmi ve věku 6-9 let
důvěru v dětský potenciál
záměr a schopnost komunikovat s dětmi respektujícím způsobem
chuť objevovat a tvořit, pracovat na sobě a učit se nové věci
nadšení pro uvádění vizí do života
schopnost aktivně pracovat v týmu, být empatickou osobností
osobní vyrovnanost, vnitřní klid a nadhled
nejlépe pedagogické vzdělání (ideálně pro 1. stupeň)
Výhodou je také:
schopnost cíleně rozvíjet u dětí mindfulness, empatii, porozumění sobě sama
schopnost aktivně komunikovat v angličtině
zkušenosti s alternativními výukovými směry a metodami (Hejného matematika, Sfumato, Montessori, Waldorf, lesní pedagogika, Začít spolu apod.)
Co Vám nabízíme:
zajímavou zkušenost při rozjezdu unikátního konceptu akreditovaných škol
smysluplnou práci s dětmi v menším kolektivu a v týmu motivovaných a inspirativních kolegů
prostor pro tvořivost a seberealizaci
otevřenou komunikaci, svobodu v práci
práci v mladém, sympatickém týmu motivovaných a inspirativních kolegů
oporu ze strany zřizovatelské organizace s mnohaletými zkušenostmi ve vzdělávání – www.cfme.net, maximální podporu zejména při administraci
zaškolení v preferovaných moderních vzdělávacích metodách a principech (Lifeworthy learning, Visible thinking, Inquiry-based learning)
další profesní rozvoj
nástup možný dle dohody (částečný či plný úvazek) - ihned i v příštích měsících
Více o našich školách se dozvíte na www.zsheureka.cz
Rozhovor se zakladatelem škol Janem Kalou pro DVTV najdete na www.zsheureka.cz/DVTV
Pokud máte zájem s námi tvořit smysluplnou školu, napište nám.

8. březen