Hledáme vychovatele do družiny montessori ZŠ Duhovka

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: vychovatel/ka, pedagogika volného času
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Pro naši dvojjazyčnou montessori základní školu na Praze 6, hledáme dynamického kolegu, sršícího nápady a energií, a s vynikajícími organizačními schopnostmi na pozici:

Vychovatel ve školní družině, ze které se dětem nechce domů

Na této pozici bude Vaším úkolem:

zajištění aktivního trávení času dětí po vyučování
vymýšlet a ovládat širokou škálu volnočasových aktivit a aktivně se jich účastnit
dbát na bezpečnost, předcházet úrazům a konfliktům
péče o zdravý rozvoj dětské osobnosti v souladu s montessori pedagogikou
vytvářet přátelské, tvořivé klima a prostor ke smysluplnému naplnění volného času dětí
vymýšlet, organizovat a realizovat řadu neformálních akcí s dětmi a rodiči pro děti a pro rodiče

Kandidát musí splňovat následující požadavky:
Odpovídající pedagogická kvalifikace pro práci s dětmi
Český jazyk jako rodný jazyk, angličtina na velmi dobré komunikativní úrovni
Praxe s dětskými kolektivy alespoň 2 roky je podmínkou
Schopnost přijmout odpovědnost, přirozená autorita
Výborné organizační dovednosti, schopnost řešit komplikované a nestandardní situace
Energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k práci a životu, která má radost z práce s dětmi
Všestrannost (sportovní aktivity, kreativní činnosti, edukativní hry,…)
Schopnost sdílet a v praxi žít Hodnoty Duhovky
Flexibilita a schopnost kooperovat v týmu

Nabízíme:
Týmovou i samostatnou, ale hlavně kreativní práci v tak trochu netradiční družině
Příležitost se podílet na budování jedinečného vzdělávacího bilingvního montessori systému
Příjemné pracovní prostředí a práci v anglicko-českém kolektivu nadšených lidí
Četné venkovní aktivity a velmi otevřené pole působení s dětmi
Osobní rozvoj
Nástup 28. 8. 2017
Všeobecné informace:
Pracovní doba je převážně 11:30 – 18:00, dohodou možnost zkráceného úvazku do 17:00
V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na: olga.svobodova@duhovkagroup.cz

10. říjen