Hledáme aprobovaného učitele/učitelku českého jazyka a literatury

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka SŠ
  • aprobace: český jazyk a literatura, dějepis
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Mezinárodní konzervatoř Praha s.r.o. hledá aprobovaného učitele/učitelku českého jazyka a literatury s kombinací dějepisu s nástupem od 1. 9. 2024

Nabízíme práci v přátelském kolektivu a platové ohodnocení dle tabulek.

Co od vás očekáváme:

• Vysokoškolské pedagogické vzdělání
• Znalost práce na PC
• Dobré komunikační schopností a příjemné vystupování
• Čistý trestní rejstřík
• Schopnost pracovat samostatně i v kolektivu
• Smysl pro řád a dodržovaní pravidel
• Praxe na střední škole vítána

Co vám můžeme nabídnout:

• Pracoviště na Praze 3
• Práci ve stabilní společnosti
• Možnost závodního stravování
• Odměny dle vykonané práce a další

Životopis zasílejte na adresu: konzervator.praha@seznam.cz, tel: +420 608 054 018

www.konzervatorpraha.cz

18. července 2024