Zástupce ředitelky školy

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Požadujeme:
Vzdělání dle §7 odst.1,Zákona č.563/2004Sb., v platném znění
Zkušenosti v řídící pozici.
Organizační schopnosti a koncepční myšlení.
Předpoklady pro výkon práce vedoucího zaměstnance.
Časovou flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost, loajalitu.
Komunikativní a empatickou osobnost s kombinací tolerance a důsledností a proaktivitou v dalším vzdělávání.
Občanskou a morální bezúhonnost.
Nabízíme:
Platový tarif dle NV 341/2017 Sb. platných předpisů + zvláštní příplatek, příplatek za vedení a osobní příplatek k platu.
Smysluplnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí v centru Prahy.
Příjemné pracovní zázemí a přátelskou atmosféru.
Možnost přicházet s novými nápady a ovlivnit tak směrování školy.
Důraz na další vzdělávání a osobní rozvoj pedagogů.
Další benefity.
Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na adresu: skola@herfort.cz

Náležitosti přihlášení do výběrového řízení:
strukturovaný profesní životopis

Nástup: dle dohody, 2024

7. října 2024