Učitelka do mateřské školy Villa Luna

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka MŠ, asistent pedagoga, osobní asistent
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Do našeho týmu hledáme kolegyni, která má chuť se k nám přidat!

Villa Luna je soukromá mateřská školka akreditovaná ministerstvem školství, ve které se po již více než 10 let bilingvně vzdělávají děti různých národností v česko-anglických a česko-německých třídách.

Nejdůležitější je pro nás, aby se v naší školce děti cítily spokojené a optimálně rozvíjely své osobní předpoklady. Naše práce nás baví a naplňuje.

Využíváme projektovou metodu, která je ideální pro kreativní učitelky a učitele, kteří rádi dávají dětem příležitost k aktivnímu a prožitkovému učení.

Vytváříme pro děti, rodiče i kolegy vstřícné rodinné prostředí. Učíme děti toleranci a přistupujeme individuálně ke každému z nich.

Nabízíme:

rodinnou atmosféru podporující tvořivost a individualitu každé učitelky/učitele
přátelský spolupracující mezinárodní tým
další vzdělávání a rozvoj
příležitost věnovat se individuálně dětem díky malému počtu dětí a vyššímu počtu pedagogů ve třídě
empatické a angažované vedení školky
možnost pracovat v kolektivu rodilých mluvčí a zdokonalovat se v cizích jazycích
příležitost dělat práci, která přináší radost a uplatnění
nové, moderní, kvalitně vybavené prostředí - Praha 5
nadstandardní mzdové ohodnocení a benefity

Požadujeme:

odpovídající kvalifikaci pro práci v MŠ (učitelka, asistent pedagoga)
zkušenosti v oboru jsou výhodou
výborné komunikační a organizační schopnosti
láskyplný přístup k dětem
minimálně mírně pokročilou znalost anglického jazyka
znalost základů německého jazyka výhodou
zodpovědnost, kreativitu, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce
zájem se dál vzdělávat v oboru

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.villaluna.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Olga Timková 722 205 590

12. října 2021