UČITEL/KA 1. ST. ZŠ

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
  • specializace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha, Praha-východ, Praha-západ
popis pozice:

Chcete se posunout a vyzkoušet si práci v mezinárodní škole? Chcete se stát součástí přátelského týmu nadšených učitelů, kteří milují svou práci a vkládají do ní své srdce? Rádi Vás po škole provedeme a vysvětlíme, jak to u nás funguje. Nabízíme nejen krásné moderní prostředí a skvělou kuchyni, spoustu akcí s dětmi i kolegy, ale hlavně možnost seberealizace, využití svého potenciálu a k tomu plnou podporu vedení.
Přijmeme učitelku/učitele na 1. st. ZŠ, konkrétně 2. třída, 20 dětí ve třídě.
Požadujeme pedagogické vzdělání pro 1. stupeň, českou národnost, AJ výhodou (AJ učit nebudete, tu u nás učí výhradně rodilí mluvčí). Nástup ihned, resp. dle vašich možností.
Více o nás na www.sunnycanadian.cz.
Přijeďte se podívat nebo zašlete svůj životopis na hr@sunnycanadian.cz.

12. října 2021