Hledáme ředitele školy, který je aktivní, empatický a pozitivní

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: konkurz na ředitele
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Frýdek-Místek
popis pozice:

Předpokládaný nástup na vedoucí pracovní místo ředitele příspěvkové organizace: 2. ledna 2022.
Termín pro podání přihlášek je do 12:00 hodin dne 20. září 2021.
Termín konkursu je předběžně určen na 18. října 2021.

Zdůrazňujeme, že se nejedná o formální vyhlášení konkursního řízení, ale že skutečně hledáme toho nejlepšího uchazeče o funkci ředitele, protože oblast školství je pro nás v rámci fungování obce prioritou.

Očekáváme, že:
- jste empatický, aktivní a pozitivní člověk,
- jste inovativní, sledujete novinky ve vzdělávání a máte chuť uvádět je do praxe,
- máte ambici utvářet úspěšnou školu, do které byste i Vy rád chodil,
- jste člověk, který je schopný vést a motivovat svůj tým,
- umíte se postavit problémům, řešit je a pracovat s častou změnou.

Co nabízíme:
- maximální podporu zřizovatele,
- důvěru ve Vaše znalosti, dovednosti a schopnosti,
- výborné zázemí kompletně zrekonstruované budovy školy, včetně sportovního a volnočasového areálu a Galerie Karla Svolinského, kterou provozuje Obec Kunčice pod Ondřejníkem
- plat podle tabulek a navíc odměny dle hodnocení;
- možnost zajistit bydlení.

11. srpna 2021