UČITEL / KA pro 1. stupeň ZŠ s aktivní znalostí anglického jazyka

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace)
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
  • specializace: cizí jazyk
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Karviná, Ostrava-město
popis pozice:

Jsi otevřen/á novým poznatkům, zkušenostem a vědomostem?
Máš rád/a zvídavé a komunikativní žáky?…pak do našeho týmu hledáme právě TEBE!
Požadavky:
Vzdělání s kvalifikací pro výuku 1. stupně ZŠ s aktivní znalostí angličtiny pro výuku žáků 1. až 3. ročníku.
- vítáni jsou absolventi, ale také studenti posledního ročníku VŠ
Alespoň teoretická znalost Montessori metody vítána
Vnímání učitelské profese jako poslání
Mít chuť připravit pro děti chápající, podporující, respektující prostředí s jasnými pravidly a důslednou snahou tato pravidla dodržovat
Nástup: srpen/září – pro školní rok 2021/2022
Těšíme se na profesní životopis a motivační dopis.
Vyhovující pracovní a mzdové podmínky společně dohodneme na osobním setkání.
V případě, že se dohodneme, nabízíme základní praktické zaškolení do Montessori metody zdarma!!!

10. června 2021