Hledáme učitele/ky pro 1. i 2. stupeň ZŠ a vychovatele/ku ŠD

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ, učitel/ka 2. stupně ZŠ, vychovatel/ka
  • specializace: nespecifikováno
  • aprobace: český jazyk a literatura, fyzika, hudební výchova, chemie, informatika a výpočetní technika, matematika, primární pedagogika, speciální pedagogika, vychovatelství, výtvarná výchova
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha-východ, Praha-západ
popis pozice:

Od srpna 2021 přijmeme nové kolegy do naší soukromé vesnické školy - učitele 1. stupně ZŠ, učitele II. stupně ZŠ, vychovatele školní družiny
Požadujeme
Odpovídají pedagogické vzdělání.
Souznění s hodnotami a principy ZŠ Těptín (viz. webové stránky www.skolateptin.cz ).
Otevřený a respektující přístup k dětem.

Nabízíme
Práci na plný úvazek i částečný úvazek u všech pozic (i miniúvazky u učitelů II. stupně i družináře).
Smysluplnou práci v přátelském prostředí menší inovativní školy.
Podporující kolektiv.
Otevřenou komunikaci.
Možnost podílet se na rozvoji a směřování školy.
Prostor pro seberealizaci, osobní rozvoj a kreativitu.
Podporu v profesním rozvoji a sebevzdělávání.
Menší kolektiv dětí ve třídě (zpravidla 16 dětí.)
Příspěvek na dovolenou.
Služební notebook, tel. číslo.

V případě zájmu zašlete své profesní CV spolu s motivačním dopisem na info@skolateptin.cz

11. května 2021