Průvodce v lesní škole

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace)
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Umíte učit? Umíte učit smysluplně?
Vítáte v zaměstnání i při výuce vnitřní motivaci, bezpečné a přátelské klima, důvěru, zodpovědnost, tvořivost, spolupráci, svobodu, pobyt venku?
Staňte se posilou školního týmu Lesního klubu Tři údolí .

Vaší pracovní náplní bude:
předávat zkušenosti a znalosti, podněcovat a řídit činnost dětského kolektivu (věk 6 -14 let);
ve spolupráci se speciální pedagožkou a kolegy podporovat jednotlivce v překonávání překážek při učení;
spoluvytvářet denní výuku i roční tematické plány;

V malém věkově smíšeném kolektivu (nejvýše 20 osob) se navzájem učíme venku v přírodě (Čimické údolí, městská divočina “Na polské”), na zahradě i ve třídě. Dva průvodci 4 dny v týdnu koordinují společné i individuální, spontánní i připravené činnosti; udržují bezpečný a otevřený prostor pro všechny přítomné. Využíváme k tomu “pravidla soužití”, služby, komunitní kruh, hry, divadlo, hudba, dílny/řemesla, příběhy, rytmus/ritualitu, tematický plán, individuální vzdělávací plány.

Nabízíme:
stabilní pracovní zázemí neziskové organizace s několikaletou praxí a otevřeností novým podnětům.
pracovní vztah a úvazek dle dohody a rozsahu (8-32h/týdně).
délka prac. vztahu min. od září do června.
podporu ke zvyšování kvalifikace a vzdělávání.

Lesní klub Tři údolí
provozuje spolek 333 údolí z.s.
Praha 8 - Čimice
www.3udoli.cz

Kontakt pro sjednání pohovoru: koordinace@3udoli.cz, 775 989 375

4. května 2021