Provozní manažer dvojjazyčné soukromé základní školy

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Česko-anglická základní škola s výbornými výsledky a náročnými klienty v krásné lokalitě Prahy 6 hledá kolegu/kolegyni, který/á splňuje ideálně co nejvíce z následujících charakteristik:
- Skvělé komunikační schopnosti – profesionální, vstřícné, respektující jednání s kolegy
- Energická, svižná a časově i mentálně flexibilní povaha – potřebujeme, aby náš nový kolega/kolegyně byl/a nastaven/a na hledání řešení v jakékoli situaci
- Výborná schopnost komunikace v češtině a v angličtině – denní komunikace s kolegy, překlady drobných textů pro klienty i kolegy, psaní emailů a zpráv klientům, kde je očekávána vysoká a bezchybná komunikační úroveň
- Vynikající organizační schopnosti - náš nový kolega/kolegyně by si měl umět stanovit priority, měl by být vysoce samostatný a odolný vůči stresu
- Mimořádná administrativní a technická zdatnost
- Vedení malého týmu
- Vysoký morální kredit – jsme zásadoví, pracovití, výkonní a loajální lidé, což očekáváme i od všech našich kolegů. Přejeme si potkávat se denně s kolegou manažerem/ kolegyní manažerkou, která bude pro náš projekt pracovat s nasazením, bude s ním a jeho hodnotami v souladu a bude dané hodnoty vyznávat i mimo práci.
- Řidičský průkaz sk.B a velmi dobré řidičské dovednosti a zkušenosti
Nabízíme:
- Zázemí malé ale férové a stabilní společnosti a lidský přístup, byť s vysokými nároky na výkon.
- Notebook a telefon
- Obědy v naší jídelně
- Možné umístění pro vlastní dítě v naší dvojjazyčné mateřské škole/jeslích /Praha 6, cca 10min autem od budovy ZŠ/
- Placený roční kupon Lítačky
- 50 000Czk/měsíc hrubého
- Služební automobil po ukončení zk. doby

18. listopadu 2020