Hledáme učitele/učitelku pro 2. stupeň ZŠ

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 2. stupně ZŠ
  • aprobace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Celá ČR
popis pozice:

Od školního roku 2021/2022 hledáme třídního (kmenového) učitele/učitelku pro nově vznikající 2. stupeň malé inovativní ZŠ ve Chříči (okres Plzeň - sever).

HLEDÁME:
- Pedagoga ideálně s aprobací český jazyk + dějepis / občanská výchova /anglický jazyk (i jiné předměty).
- Člověka, který má zkušenosti s vedením třídy dospívajících žáků a je schopen vnímat a reagovat na jejich proměnlivou motivaci k učení.
- Učitele s respektujícím přístupem, který dokáže individualizovat výuku podle úrovně žáků.
- Učitele, který uplatňuje ve výuce metody některých inovativních vzdělávacích směrů (např. Montessori, Metody kritického myšlení, Začít spolu,
matematika prof. Hejného, intuitivní pedagogika aj.).
- Učitele, který umí učit propojeně s ostatními učiteli.
- Člověka samostatného, kreativního, s chutí učit se nové věci a který se umí zasmát sám sobě.
- Člověka, kterému je blízké prostředí venkova.

NABÍZÍME:
- Práci na plný úvazek, dobré platové podmínky.
- Příležitost podílet se na koncepci a rozvoji vznikajícího 2. stupně ZŠ.
- Práci v malém týmu s malým počtem dětí.
- Podporu pro tvůrčí práci s dětmi, individuální přístup a použití slovního hodnocení.
- Výborné podmínky pro výuku v terénu – velká zahrada s venkovním altánem, CHKO Křivoklátsko, Berounka.
- Nadšení, otevřenou komunikaci, houževnatost zakladatelů a kolegů.

V případě zájmu zasílejte svá CV na e-mail strihavkova_jana@centrum.cz.

10. listopadu 2020