Hledáme učitele německého jazyka na vyšší odborné škole.

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace)
  • kvalifikace: učitel/ka SŠ
  • aprobace: jazyk německý
  • úvazek: částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Státní grafická škola v Praze 1 hledá na částečný úvazek učitele nebo učitelku jazyka německého na vyšší odborné škole.

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru německé filologie, případně soudobé vysokoškolské studium v tomto oboru, pozitivní a motivující přístup k práci s mladými lidmi, schopnost kvalitní přípravy studentů a týmové spolupráce.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu v zajímavém a kultivovaném prostředí uměleckoprůmyslové školy s dlouholetou tradicí, která sídlí na pražské Malé Straně.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj profesní životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu. V případě, že splníte požadavky na tuto pedagogickou pozici, budete pozváni k osobnímu pohovoru.

kontakt:

Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

Radek Blahák

blahak@hellichovka.cz

257 312 390

29. srpna 2020