Pedagog s aprobací ČJ & Dě/Ze se znalostí AJ (plný úvazek)

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 2. stupně ZŠ, učitel/ka SŠ
  • aprobace: český jazyk a literatura, dějepis, jazyk anglický, zeměpis
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

ČBZŠ hledá pro školní rok 2020/21 pedagoga s aprobací ČJ & Dě /Ze na 2.stupneň ZŠ/ nižší stupeň SŠ se znalostí AJ (plný úvazek).

Nástup možný od 19.8.2020, dohodou

Požadujeme:

• Kvalifikaci učitele pro 2.stupeň ZŠ/ SŠ - český jazyk a dějepis / zeměpis
• Minimální ukončené vzdělání - VŠ (lze i student magisterského studia tohoto oboru)
• komunikativní znalost AJ
• Schopnost týmové práce, flexibilitu a plné nasazení
• Individuální přístup k dětem a moderní vyučovací a učební metody nutností
• Zkušenosti s prací v zahraničí, v mezinárodní komunitě či školách a výukou v IB programu výhodou

Úšpěšný kandidát(ka) bude pracovat v The Prague British International School – Senior School (gymnáziu) jako učitel českého jazyka a dějepisu/ zeměpisu ČR. Bude vyučovat děti české národnosti plnící povinnou školní docházku zvláštním způsobem a připravovat je na komisionální přezkoušení v partnerské ZŠ. Po ukončení povinné školní docházky je bude připravovat na závěrečné testy z ČJ a LIT, tj. předmět studovaný v rámci programu IB. Takto lze získat cenné zkušenosti ze spolupráce s kvalifikovanými britskými učiteli, seznámit se s jejich vzdělávacím systémem, metodami výuky i přístupem k dětem z mezinárodní komunity.

Nabízíme:

• práci v příjemném mezinárodním prostředí a přátelský kolektiv
• širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvek na dopravu, lekce angličtiny s rodilým mluvčím v rámci pracovní doby, příspěvek na cestování, vzdělávací kurzy, sick-days, Multisport karta, zvýhodněný mobilní tarif, karta ITIC, firemní akce)

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pokud Vás náš inzerát zaujal a máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám své CV.

17. srpna 2020