Hledáme průvodce dětí na ZŠ pro ČJ a dějepis

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ, učitel/ka 2. stupně ZŠ
  • specializace: nespecifikováno
  • aprobace: český jazyk a literatura, dějepis
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Mladá Boleslav
popis pozice:

Nabízíme vám příležitost stát se součástí týmu v malé inovativní škole. Hledáme průvodce dětí 1. a 2. stupně pro český jazyk a dále v humanitních oblastech (dějepis, zeměpis, výchova ke zdraví, výchova k občanství). Nabízíme také pozici vychovatel ve školní družině. Naší prioritou je odvaha, otevřenost, vzájemné porozumění a souznění s filosofií školy.

Co nabízíme

Rozmanitou a velmi smysluplnou práci v inspirativním prostředí
Prostor pro seberealizaci
Práci s kvalitním pedagogickým týmem a motivovanými žáky
Plný či částečně zkrácený úvazek
Příspěvek na individuální vzdělávání; vzdělávací semináře pro celý pedagogický sbor přímo ve škole; výjezdy do inovativních škol v ČR
Příspěvek na stravování
Notebook
Dobře dostupné místo (exit 27 dálnice D10); škola situovaná na kraji revitalizovaného Podzámeckého parku

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis včetně krátkého motivačního dopisu, ve kterém stručně popíšete své dosavadní zkušenosti a důvody, proč byste rád/a pracoval/a v Základní škole Otevřeno, z. ú.

Termín pro odevzdání žádostí je do neděle 12. 7. Předpokládaný termín nástupu je od 24. 8. 2020. Případné dotazy a informace na telefonu 777 801 879 nebo na emailu katerina.fajfrova@otevrenozs.cz.

7. června 2020