Hledáme do našeho týmu učitele fyziky, matematiky, chemie, informatiky

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace
  • kvalifikace: učitel/ka 2. stupně ZŠ
  • aprobace: fyzika, chemie, informatika a výpočetní technika, matematika
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Jablonec nad Nisou
popis pozice:

Tým učitelů přivítá mezi sebe od nového školního roku kolegyni nebo kolegu s aprobací učitele pro II. stupeň v některých z těchto předmětů: fyzika, chemie, matematika, informatika, a to v jakékoliv kombinaci. Jsme připraveni podpořit i mladé kolegy bez praxe nebo vysokoškoláky, kteří se rozhodli pro povolání učitele.
Věříme, že dobrou školu tvoří dobří učitelé. Očekáváme kolegyni nebo kolegu, kteří jsou kreativní a hledají způsoby, jak podpořit každého žáka v jeho osobním rozvoji. Nebojí se také zařazovat do výuky netradiční metody, záleží jim na dobrém klimatu školy a jsou otevření sdílení a spolupráci.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, moderně vybavené učebny, tvůrčí kolektiv, který sdílí a společně hledá, jak co nejefektivněji žáky připravit na budoucí život. Škola nabízí učitelům podporu také formou dalšího vzdělávání, mentoringu, supervize, stáží, a to i v zahraničí.
Škola umožnuje zájemcům možnost studia při zaměstnání, vedení mimoškolních aktivit, zapojení do různých projektů dle vlastní preference.
Hledáme kolegyni nebo kolegu pro dlouhodobou spolupráci, a proto nabízíme možnost získání obecního bytu. Obec se nachází v blízkosti Jizerských hor s velkým množstvím sportovního a rekreačního vyžití.
Pro další jednání upřednostňujeme osobní setkání.
Kontaktujte nás prosím na emailové adrese: zdenka.juklova@zsvelkehamry.cz (ředitelka školy)

9. března 2020