Hledáme kolegu/kolegyni, kterého učení baví

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace)
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
  • specializace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Jablonec nad Nisou
popis pozice:

Naši žáci rádi přivítají od nového školního roku nového pana učitele nebo paní učitelku s aprobací pro 1. stupeň.  Očekáváme kolegyni nebo kolegu, kteří jsou kreativní a hledají způsoby, jak podpořit každého žáka v jeho osobním rozvoji. Nebojí se také zařazovat do výuky netradiční postupy a jsou otevření hledání nových cest při vzdělávání dětí. Je pro nás důležité společně vytvářet bezpečné prostředí, protože nám záleží na duševním zdraví dětí a věříme, že v takovém prostředí se žáci efektivněji učí.

Nabízíme příjemné moderní pracovní prostředí, menší počet žáků ve třídě, inovativní pomůcky, sportovní zázemí (tělocvičny, bazén). Jsme tvůrčí kolektiv, který sdílí a společně hledá, jak co nejefektivněji žáky připravit na budoucí život. Škola nabízí učitelům podporu týmem školního poradenského pracoviště, zájemcům možnost podpory formou mentoringu a supervize. Škola umožňuje pedagogům další vzdělávání, včetně stáží v zahraničí. Podporujeme sdílení a spolupráci dětí i učitelů.

Jsme venkovskou spádovou školou, která věří, že i na venkově mohou být dobré a moderní školy. Pokud se chcete přidat do našeho týmu, nabízíme možnost získání obecního bytu. Obec se nachází v blízkosti Jizerských hor s velkým množstvím sportovního a rekreačního vyžití.

Pro další jednání upřednostňujeme osobní setkání. Kontakt: zdenka.juklova@zsvelkehamry.cz

9. března 2020