Lektor/ka češtiny pro žáky s OMJ na ZŠ v Praze 7

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), SŠ pedagogické vzdělání, VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace, bez VŠ vzdělání
  • kvalifikace: vychovatel/ka, pedagogika volného času
  • úvazek: částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání – vhodné i pro studenty Mgr. studia s pedagogickým zaměřením
• zkušenost se skupinovou výukou češtiny žáků s OMJ
• nástup k 1. 4. 2020
• rozsah výuky: 4 hodiny denně/5 dní v týdnu (2 třídy) po dobu deseti měsíců, příp. dle dohody
• komunikační a organizační schopnosti
• znalost vedení pedagogické dokumentace
• aktivní přístup k práci, flexibilita, samostatnost, pečlivost
• psychická odolnost
Nabízíme:
• zajímavé platové podmínky
• získání pedagogické praxe
• pracoviště v centru Prahy (ZŠ Praha 7)
• zajímavou pracovní příležitost
• rozsah výuky dle domluvy
• pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti (max. 80 hod. v měsíci)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na e-mail ruzickovar@praha7.cz nejpozději do 9. 3. 2020.

10. ledna 2020