Konkurzní řízení na ředitele/ředitelku ZŠ v Praze 7

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: konkurz na ředitele
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky příspěvkové organizace Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2.
Předpokládaný nástup do funkce: 1. 5. 2020.
Požadavky:
• Odborná kvalifikace dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění
• Minimální čtyřletá praxe dle § 5 odst. 1 Zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění
• Bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Znalost českého jazyka
Od kandidáta očekáváme:
• Progresivní vedení školy s jasnou vizí směřující k modernímu vzdělávání s využitím inovativních přístupů
• Vysoká úroveň vedení pedagogického sboru a podpory pedagogů
• Ochota a připravenost k dalšímu osobnímu a profesnímu rozvoji a vzdělávání zejména v oblasti kvality vzdělávání a pedagogického leadershipu
• Odborné manažerské a organizační schopnosti a dovednosti
• Znalost problematiky řízení školy, orientace ve školské legislativě a ekonomice
• Zajištění bezpečného prostředí pro děti i zaměstnance školy
• Dobrá komunikace s rodiči i žáky
• Otevřenost a transparentnost
Nabízíme:
• Maximální podpora zřizovatele pro realizování vizí rozvoje základní školy
• Vysoké osobní ohodnocení dle kvality a nasazení
• Finanční i jiná podpora v dalším vzdělávání a profesním rozvoji
• Zajímavá práce v prostředí progresivní MČ Praha 7
• Podpora uvádějícího ředitele

Lhůta pro podání přihlášky: nejpozději do uzávěrky dne 29. 1. 2020 v 14.00 hod

Další důležité informace a požadavky včetně způsobu podání přihlášky naleznete na:

10. ledna 2020