Redaktor/ka daňové a účetní redakce – Wolters Kluwer ČR, a. s.

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, SŠ pedagogické vzdělání, VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace, bez VŠ vzdělání
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Máte smysl pro detail a baví vás práce s textem? Jste komunikativní typ a rádi opustíte teplou kancelářskou židli a vyrazíte na schůzky s našimi autory, obchodními partnery apod.?
Máte-li základní povědomí o našem daňovém systému a účetní problematice, tak jste ideální uchazeč a budeme se těšit na váš životopis. Vše ostatní, co je třeba k této pozici, vás rádi naučíme.

Co byste měli mít, tj. značka ideál je pro nás:
• SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru) nebo praxe v ekonomickém oboru
• základní přehled v daňové a účetní problematice, hlubší znalosti a praxe v ekonomickém oboru velkou výhodou
• vynikající organizační a komunikační schopnosti
• dobrá znalost českého jazyka a základní znalost anglického jazyka
• uživatelská znalost MS Office (MS Word a MS Excel)
• předchozí redaktorské zkušenosti velkou výhodou
• nadšení, samostatnost, zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností
Nebojte se reagovat, i pokud něco z toho postrádáte.

Na co se můžete těšit:
• Flexibilní pracovní doba (vhodné pro pracující rodiče či majitelé mazlíčků), možnost práce z domova.
• Spolupráce s renomovanými odborníky z oblasti daní, účetnictví a práva.
• Klidné pracovní prostředí a vstřícná firemní kultura.
• Chcete se dále rozvíjet? Nabízíme řadu možností pro další sebevzdělávání, které velmi vítáme.
• Stravenky, 25 dnů, 3 dny sick day a další benefity, které vám rádi představíme při osobním setkání.

Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s., dceřiná společnost nadnárodního koncernu Wolters Kluwer, se zabývá poskytováním právních, daňových, účetních a jiných profesních informací jak v elektronické, tak i v tištěné podobě.

29. října 2019