Hledáme učitele pro mateřskou školu

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka MŠ
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha-západ
popis pozice:

Hledáme motivovaného učitele pro třídu nejmenších dětí v mateřské škole.

Požadujeme úplné vzdělání v oboru (případně těsně před dokončením), dobrý vztah k dětem, kreativní přístup k práci, schopnost vnímat skupinovou dynamiku a individuální i skupinové potřeby, ochotu pracovat v týmu, učit se novým věcem, ochotu přijímat a dávat zpětnou vazbu, preferujeme zkušenosti v oboru. Nástup ihned nebo podle dohody

Nabízíme smysluplnou práci v nádherném prostředí, práce s malou skupinou, podporu osobního růstu a vzdělávání, teambuildingy, inspirativní tým, výbornou celodenní stravu za 30 Kč denně, služební notebook, možnost využití bazénu, tělocvičny a školní chaty ve Velké Úpě, nástupní plat 31 000 Kč.

Informace o škole: Jsme soukromá alternativní škola s téměř desetiletou tradicí sídlící v krásném areálu v Dolních Břežanech. Naše škola je založena na demokratických principech a přes neustálý nárůst počtu žáků i učitelů si udržuje přátelskou atmosféru a komunitní charakter. Ve škole je kladen důraz na rozvoj vnitřní motivace dětí i dospělých, vytváření důvěry a bezpečného prostředí a svobodu spojenou se zodpovědností. Děti i dospělí si tykají a budují partnerský vztah s otevřenou komunikací. Škola disponuje výborným zázemím, mimo jiné nádhernou zahradou, tělocvičnou, bazénem, výtvarným ateliérem, dílnou a hudebnou. Škola má dobrou dopravní dostupnost příměstskými linkami z Kačerova nebo Modřan.
(Aktualizace 9. září).

18. června 2019