Hledáme zástupce/zástupkyni ředitelky Základní a Mateřské školy

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: nespecifikováno
  • kvalifikace: učitel/ka 2. stupně ZŠ
  • aprobace: nespecifikováno
  • úvazek: nespecifikováno
  • okres: Praha-západ
popis pozice:

Pro našeho klienta, moderní, perspektivní, přátelskou a nadstandartně vybavenou školu v Dolních Břežanech hledáme Zástupce/zástupkyni ředitelky školy.
Chcete se stát součástí moderního pedagogického týmu, ve škole, která je vždy o krok napřed? Podílet se na tvorbě inovativního vzdělávacího programu, pomáhat zabezpečit hladký denní chod školních aktivit v krásných prostorách Základní a Mateřské školy? Pak čtěte dál.

Co na vás čeká:

• Naplňující práce ve škole, která realizuje mnoho nadstandartních projektů
• Organizace dennodenního chodu školy, školních akcí i mimoškolních činností
• Správa systému pro školní administrativu Bakaláři
• Školní matrika, výkaznictví, kontrola vedení pedagogické dokumentace atp.
• Správa webových stránek školy a FB profilu, včetně PR aktivit
• A další činnosti vyplývající z titulu pozice

A co bychom potřebovali my od vás?

• VŠ vzdělání
• Minimálně 3 roky pedagogické praxe
• Zkušenost s moderními technologiemi (správa webových stránek, profily na sociálních sítích..)
• Velmi dobrou znalost práce s MS Office
• Systematičnost a pečlivost
• Domluvíte se anglicky na dobré úrovni
• Jste vizionáři odolní vůči stresu se smyslem pro humor a chutí tvořit

Co nabízíme?

• Ohodnocení ve 12. platové třídě
• Osobní ohodnocení a příplatky za vedení
• Propracovaný systém dalšího vzdělávání
• Seberealizaci a profesní i osobní rozvoj
• Velmi pěkné pracovní zázemí

13. června 2019