Soukromá komunitní ZŠ v centru Prahy přijme učitele 1.stupně

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace)
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
  • specializace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Soukromá komunitní ZŠ Spolu růst v centru Prahy přijme od srpna 2019 učitele prvního stupně na plný nebo částečný úvazek. V naší škole doprovázíme děti, aby dokázaly využít své síly, nadání a potenciál při vzdělávání, osobním růstu i v každodenním životě. Základem učebního procesu je zážitková výuka. Využíváme moderních metod - projektová výuka s integrovanou angličtinou v tematických blocích, principy z Feursteinovy metody, matematika podle Hejného, čtení genetickou metodu, písmo Comenia script. Ve výuce se děti běžně setkávají s brain stormingem, myšlenkovými mapami, s inscenační a simulační metodou a metodou dramatizace.

Nabízíme kreativní pracovní prostředí, malý kolektiv dětí, nadstandardní finanční ohodnocení, další vzdělávání a školení.

Požadujeme otevřený přístup k popsaným metodám vzdělávání, kreativitu a ochotu se dále rozvíjet. Vysokoškolské vzdělání v oboru učitelství, popř. speciální pedagogiky, psychologie, nebo jiné humanitně zaměřené VŠ vzdělání výhodou.

Detailní informace na www.spolurust.cz . Váš životopis včetně motivačního dopisu prosím zašlete na mail: barbora.kubicova@spolurust.cz