DRUHÁ VÝZVA - SEDMIKRÁSKA HLEDÁ ŘEDITELE

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: konkurz na ředitele
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Vsetín
popis pozice:

Co od zájemců o ředitelskou pozici očekáváme?
• Odbornou kvalifikaci pro pedagogickou činnost, 4 roky pedagogické praxe (učitel, lektor, řídící nebo výzkumný pracovník) - viz zákon 563/2004, v platném znění.
• Odhodlání navázat na hodnotové a koncepční pilíře školy (http://www.sedmikraska.cz/pilire.htm).
• Chuť a schopnost utvářet a vést tým.
• Empatii a komunikační dovednosti.
• Znalost příslušných právních předpisů.
• Dobrý zdravotní stav a čistý rejstřík trestů.
• Výhodou je zkušenost v oblasti neziskového sektoru a fundraisingu.

Co nabízíme?
• Možnost vést odborně zdatný, motivovaný, spolupracující a přátelský tým.
• Rodinné prostředí menší školy se spolupracujícími rodiči.
• Podporu při uvedení do funkce stávajícím ředitelem.
• Pracovní smlouvu na plný úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosíme zašlete co nejdříve, ale nejpozději do 16. 9. 2018, na e-mail konkurz@sedmikraska.cz:

• strukturovaný životopis,
• vizi rozvoje školy a Vaší role v ní.

Nástup a předání agendy je flexibilní, dle možností a dohody v průběhu druhé poloviny roku 2018.

Na zaslané materiály budeme reagovat a odpovídat průběžně.

Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte prosím ředitele školy Mgr. Pavla Sumce na telefonu 571 117 317 nebo e-mailem pavel.sumec@sedmikraska.cz.

9. července 2018