Vyhlašujeme výběrové řízení na ředitelku/ředitele firemní školky

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: konkurz na ředitele
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici ředitelky/ředitele do firemní školky v Praze 4...

Náplň práce:
- vedení provozního chodu školky
- vedení vzdělávání
- odpovědnost za veškerou legislativní agendu spojenou s provozovnou (hygienická pravidla, zákon o dětské skupině, zákoník práce, BOZP)

Požadujeme:

- pedagogické vzdělání do MŠ dle zákona o pedagogických pracovnících
- zkušenost s obdobnou pozicí či pozicí zástupkyně ředitele/ředitelky
- vystudovaný školský management výhodou či probíhající studium
- anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

práci v soukromé školce
s moderním prostředím
- pracovní smlouvu na HPP
- dovolená + sick days
- stravu na pracovišti zdarma
- možnost dalšího vzdělávání
- zázemí stabilní společnosti se sítí provozoven po celé ČR (možnost sdílení zkušeností, výjezdní zasedání, firemní akce)

V případě zájmu pošlete svůj životopis na email: jakoubkova@firemniskolky.cz.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

25. února 2019